Фабрика натхнення – звідки вона взялася?

Ви, мабуть трохи нахмурили брови, коли на шматку звичного мила від магазину Артишок, побачили ось це nathnennia.com. Але цього (хмурити брови) робити точно не потрібно, бо мімічні зморшки нам ні до чого. Ну і нічого страшного не сталося. Зараз все пояснимо.

Спочатку був магазин. І звався він Артишок. В магазині продавався одяг, аксесуари та інше натуральне причандалля. Знаходити натуральні речі для магазину моментами було досить важку. І якусь частину речей ми виготовляли самі – натуральні прикраси та декор. А оскільки все це було суцільним натхненням, то назвали ми це Фабрика натхнення Артишок.

Згодом в магазині з’явилася косметика і мило ручної робити. Продавати косметику, особливу натуральну дуже нелегко порівняно з одягом та аксесуарами. Люди задають багато питань про склад продукту, а виробники не завжди охоче відповідають. Довелось вивчати і хімію і косметологію, щоб відповісти на питання покупців. А ще ці знання пригодились при відборі косметики для магазину. Ви просто уявити собі не можете, скільки виробників здавалося б натуральної косметики доводиться відкидати, коли хочеться розширити асортимент.

Так було і з милом ручної роботи. Але оскільки воно ручної роботи, ми пішли далі. І виготовили своє. Здається тільки після того, як виготовиш своє власне мило, можеш рекомендувати людям, яке дійсно хороше, а яке не дуже.

Мило вийшло на диво хороше. Спочатку його дарували при покупці, а потім почали продавати. Так з’явилося мило Фабрики натхнення Артишок.

В слід за милом з’явилися маски для обличчя. Ніжні праліне для душу. Нашу косметику почали купувати не тільки в магазині Артишок. В нас з’явилися гуртові покупці. Моментами виникало багато плутанини, покупцям не було зрозуміло, що з асортименту магазину виготовляємо ми, а що ні. Фабрика стала переростати магазин Артишок, і ми відділили її.

Ми створили новий сайт окремо для фабрики, новий інтернет-магазин. А Фабрика натхнення Артишок стала називатися Фабрика натхнення.

Читайте про те, як змінювалася упаковка нашого мила ручної роботи у цьому дописі.

В магазині Артишок, який знаходиться на вул. Ярославів Вал в Києві досі є найширший вибір нашої косметики.

 

 

 

 

2 thoughts on “Фабрика натхнення – звідки вона взялася?

  1. Pingback: Как мы придумали пралине для душа? - Натуральная косметика оптом и в розницуНатуральная косметика оптом и в розницу

  2. Pingback: Як ми придумали праліне для душу? - Фабрика натхненняФабрика натхнення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *