Вітаємо на Фабриці натхнення

Фабрика натхнення – це майстерня натуральної косметики та душевних подарунків. У нас є якісне мило без барвників та ароматизаторів, симпатичні подарункові набори,  бальзами для губ, баттери, скраби для тіла, екологічні шампуні і не тільки.

Ми знаходимось за 2 км від Києва, а продукцію нашу можна купити в магазинах Києва, Дніпра, Львова та інших міст.

 

Наш інтернет-магазин Наш блог Контакти

Більше про нас

Наше натхнення – Природа. Ми вважаємо, що природні компоненти є безпечнішими для людини і не несуть шкоди для природи. Тому в нашій продукції ми максимально застосовуємо компоненти рослинного походження – олії, пудри, екстракти, воски.

Наша сила – Простота. Ми робимо прості речі,  робимо їх добре. Замість вражаючого списку з 10 олій чи екстрактів ми додаємо 1-2, але в достатній кількості.

Наша радість – Подарунки. Підбирати, збирати, запаковувати – ми можемо робити це по 15 годин на добу.

Що ми виготовляємо?

Основний наш продукт – мило ручної роботи. З нього все і починалося. Усі рецепти мила складені за принципом – нічого лишнього. Якщо без барвника, спирту, кислоти, стабілізатору і запашки виходить непогане мило, то чому б не виготовити таке. Деякі мила в нас не містять також ефірних олій – саме такі ми рекомендуємо своїм наймолодшим клієнтам – особам до 3-х років.

З часом список продукції значно розширився, але принципи залишаються незмінними – маски з 5 складників, бальзами без парафіну, баттери, які складаються виключно з баттерів та кількох краплин ефірної олії. Надіємось, що Вам сподобається. А може Ви вже встигли спробувати?

Як з’явилася Фабрика натхнення?

Історія Фабрики натхнення починається з магазину усього натурального Артишок.

Одного разу в магазині з’явилося мило ручної роботи. Щоб відповісти на всі запитання покупців довелося вивчити теорію виготовлення мила. А від неї недовго залишилося перейти до практики. І ми виготовили своє перше мило ручної роботи…