Фабрика натхнення – натуральна українська косметика

Ми виготовляємо натуральну косметику та збираємо симпатичні подарункові набори. Жоден продукт не містить ароматизаторів та барвників, тільки натуральні рослинні олії, пудри, екстракти.

Найчастіше нас запитують

Чи ми самі виготовляємо всі ці продукти?
  •  

Ми виготовляємо майже всі товари, які можна купити на цьому сайті. У власній майстерні ми варимо мило, готуємо тверді шампуні, бальзами для губ, гідрофільні олії, а також усі ці праліне і скраби. 

Кожен продукт готується 1-2 рази в місяць, тому наші клієнти отримують завжди свіжу косметику.  

 

 

Де знаходиться виробництво?

Наша майстерня знаходиться в смт. Коцюбинському, це в 2-х кілометрах від Києва.  

Як давно ми займаємося виготовленням косметики?

Перша серія з 12 різновидів мила вийшла у травні 2015 року.

Де ми купуємо компоненти: в Украні чи закордоном?

У виробництві косметики ми застосовуємо в більшості випадків компоненти іноземного походження. Це пов’язано з тим щоб багато рослин з яких отримують ці компоненти не ростуть в нашому кліматі. В Україні немає виробництва кокосової олій, оливкової, мигдальної, олії ши, какао та багатьох інших, які є основними компонентами нашої косметики. 

Основними виробниками компонентів є:

  • Henri Lamoote Oils GMBH (Німеччина) – більшість жирних та ефірних олій
  • Floressence (Франція) – окремі ефірні олії
  • Cargill inc (США) – кокосова олія та какао

Рослинні пудри та сухі екстракти б більшості випадків ми купуємо в українських виробників. 

Чи є у нас сертифікати на косметику?

Уся продукція, яку можна знайти на цьому сайті не підлягає обов’язковій сертифікації, проте ми вирішили розпочати процес сертифікації. На даний момент ми отримали сертифікат на мило ручної роботи. 

Ознайомитися з ним можна за цим посиланням. 

В мене є магазин, як дізнатися умови співпраці

Напишіть нам на пошту, вкажіть адресу магазину або сайт інтернет-магазину. Ми надішлемо Вам прайс та умови співпраці.

В яких магазинах можна купити нашу косметику та подарункові набори?

Натуральну косметику Фабрики натхнення можна купити в мережі магазинів Uamade, що знаходяться в Києві, Дніпрі та Львові. 

Також нашу продукцію можна знайти в магазинах у Черкасах, Тернополі, Мукачево та інших.

Адреси магазинів можна знайти за посиланням. 

Чим косметика Фабрики натхнення краща за косметику інших виробників?

Здається ми можемо безкінечно називати причини, чому косметика Фабрики натхнення – краща з тих, що виготовляються у Україні. Адже:

  • Наша косметика натуральна.  Тому, якщо для важливий довгостроковий ефект, і важливе в першу чергу здоров’я – ця косметика для Вас.
  • В складі косметики немає барвників та ароматизаторів. Ці компоненти додають у косметику, щоб змусити покупця в магазині зробити “правильний” вибір. Але для шкіри вони не несуть жодної цінності, а навпаки найчастіше саме вони викликають алергії. У нас ніколи не буде мила з ароматом соковитої дині чи спілого яблука, бо для цього потрібні ароматизатори, зате наш лавандовий баттер з натуральною ефірною олією – це не тільки приємний природний запах, але корисні властивості лаванди. 
  • Прозорий склад компонентів. У складі нашої косметики ви ніколи не знайдете загадкових компонентів “ароматична композиція”, “зелений консервант”, “екологічно чистий емульгатор”, бо за цими назвами може ховатися що завгодно. До того ж у когось може бути алергія на ці компоненти.
  • У нас в складі косметики мало компонентів, але в достатній кількості щоб вони справді могли нести користь для шкіри. В інтернеті часто можна зустріти схвальні відгуки про те, що “в цьому шампуні аж 9 цінних олій”, але будь-який технолог пояснить що у шампуні може бути максимум 2% олії. І якщо у складі адже 9 цінних олій, не важко здогадатися який відсоток кожної  і чи може вона передати якісь корисні властивості.