Ласкаво просимо на Фабрику натхнення!

Мабуть найперше питання, яке в виникне у голові, “Чим ви збираєтеся надихати?” Не будемо тягнути час. Нас надихають 2 речі – простота і натуральність.

Ми живемо в час складних продуктів. В телефонах чимало непотрібних функцій, а список складників звичайнісінького тістечка замає 8 рядків тексту. Важко сказати, як в них виходить так все ускладнювати, але нам вдається виготовляти прості речі. І часто нічим не гірші, ніж їхні надскладні аналоги.

Мило ручної роботи

Основний наш продукт – мило ручної роботи. З нього все і починалося. Усі рецепти мила складені за вищенаведеними принципами – нічого лишнього. Якщо без барвника, спирту, кислоти, стабілізатору і запашки виходить непогане мило, то чому б не виготовити таке. Деякі мила в нас не містять також ефірних олій – саме такі ми рекомендуємо своїм наймолодшим клієнтам – особам до 3-х років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З часом список продукції значно розширився, але принципи залишаються незмінними – маски з 5 складників, бальзами без парафіну, баттери, які складаються виключно з баттерів та кількох краплин ефірної олії. Надіємось, що Вам сподобається. А може Ви вже встигли спробувати?

ДО ПРОДУКЦІЇ

З чого все починалося?

На цій сторінці добре виглядала би історія про те, як жила-була дівчинка, в якої була велика проблема зі шкірою. Вона перепробувала безліч кремів, сироваток, мазей, вітамінів. І жоден косметолог-дерматолог не зміг допомогти. Вона довго все вивчала. І тоді виготовила власний чудодійний крем. Почала дарувати його всім подругам. А тоді на неї посипалися замовлення.

Історія красива, але це не наша історія. Як Ви мабуть вже знаєте, все починалося з магазину Артишок. Одного разу на його полички потрапило мило ручної роботи. Воно добре приваблювало увагу своїм запахом. Тому на нас одразу посипалися гори запитань? Яке мило краще обрати? Чому мило ручної робити швидко змилюється? Що таке омилені олії? Ми тероризували виробника, шукали інформацію на різних сайтах. А тоді не придумали нічого кращого, як спробувати зварити мило самостійною.

Як не дивно в нас вийшло. З Вашою допомогою ми сформували асортимент та запустили першу серію мила, яке відрізнялося від колег – повною відсутністю ароматизаторів та барвників.

Вслід за милом ми почали розробляти рецепти іншої косметики – бальзамів для губ, масок для обличчя, баттерів та скрабів для тіла, гідрофільних олій.

Разом з тим з Вашою допомогою ми почали активно працювати в напрямку подарунків. Розробили подарункові набори косметики, які служать нам додатковою рекламою.