Натуральна косметика з Вашим логотипом

Вам потрібне мило чи косметика для особливого випадку. Ми можемо виготовити на замовлення.

Мило ручної роботи на замовлення

Мило стандартне з нашого асортименту

Мінімальна порція – 30-100 шт одного різновиду.

Термін виготовлення мила – 2 тижні. Ціна залежить від загальної суми замовлення. Що більша сума замовлення, тим більша знижка. Детально про ціноутворення можна прочитати нижче.

Нестандартне брускове мило

Ми також можемо виготовити на замовлення мило за Вашою рецептурою, або розробити рецептуру за заданими параметрами. Також ми можемо виготовити мило брускове інших розмірів. Мінімальне замовлення при цьому – 10 кг.  

Формове мило

В більшості випадків ми відмовляємося, коли просять виготовити формове мило. В цьому є кілька причин. Формове мило зазвичай виготовляють з готової мильної основи, в той час як ми виготовляємо мило з нуля. Також технологія виготовлення не дозволяє одночасно виготовити велику кількість мил.  

Натуральна косметика на замовлення

Крім мила ручної роботи у нас можна замовити виготовлення косметики на замовлення. Наприклад, бальзам для губ, баттер для тіла, бельді та інше.

Ціни на косметику з основного асортимету

Ціна на продукцію на замовлення розраховується на основі роздрібної вартості аналогічної продукції. Що більша сума замовлення, тим більша знижка.    10000 грн – 15%      15000- 25%       20000 грн – 30%          50000 грн – 35%

Наприклад: 1 мило коштує в роздріб – 65 грн. Вам потрібно 80 мил. Розраховуємо загальну роздрібну вартість 65 грн * 80 мил = 5200 грн. Ваша знижка згідно таблиці 15% Тобто одне мило коштуватиме 55,25 грн. При цьому в основі розрахунку загальна сума замовлення, а не окремого товару. Якщо крім 80 мил потрібно ще 80 бальзамів для губ знижка буде більшою.

Умови оплати: 50% від суми замовлення до початку робіт після узгодження всіх деталей.  50% від суми оплачується, коли замовлення готове.

Як замовити?

Щоб замовити продукцію потрібно повідомити менеджеру наступні деталі:

  1. Вид продукції, стандартну чи нестандартна упаковка
  2. Кількість продукції
  3. Чи потрібне брендування упаковки
  4. Чи потрібна подарункова упаковка, яка саме.

Після уточнення цих деталей менеджер зможе розрахувати точну вартість та терміни виготовлення замовлення. Для прорахунку звертайтесь – shop@nathnennia.com.ua або за тел.  098 002 93 67,   050 567 54 40