Історія Фабрики натхнення починається з магазину Артишок. Магазин Артишок знаходить на вулиці Ярославів Вал в Києві і там можна купити всю нашу продукцію.

Магазин Артишок – це цікава мікстура з натурального одягу, аксесуарів та косметики виробництва України, Індії, Іспанії та ще ряду країн. Одного разу на його полички потрапило мило ручної роботи. Ще не Фабрики натхнення, але також досить непогане мило. Воно приваблювало своїм ароматом. Тому на нас – продавців магазину – одразу посипалися гори запитань. Чому мило ручної робити швидко змилюється? Що таке омилені олії? Холодним чи гарячим способом приготоване мило? Ми тероризували виробника, шукали інформацію на різних сайтах. А тоді не придумали нічого кращого, як спробувати зварити мило самостійно. І в нас вийшло…

Ще близько року не без допомогою клієнтів магазину ми розробляли асортимент власної лінійки мила. Ми дослухалися до коментарів і побажань, тому мило одразу стало успішним у покупців. В цей час мило так і називалося “Фабрика натхнення Артишок”.

З часом милом почали цікавитися інші магазини. Також ми почали виготовляти продукцію на замовлення. І все менше часу залишалося для магазину. І перед нами постала гостра необхідність розділити продажі продукції власного виробництва і товарів магазину Артишок, адже нам дуже хотілося зберегти його неповторний стиль. Так з’явився цей сайт і назва “Фабрика натхнення”