Showing all 7 results

Купити косметику з апельсином, лимоном, лемонграсом

Ми всі знаємо, що цитрусові – дуже корисні фрукти і їх цінність в косметології нітрохи не менша. Цитрусові багаті органічними кислотами, вітаміном С, каротином, мінералами. Косметика з цитрусовими може бути корисна для різних типів шкіри.

Масла апельсина відомо здатністю підвищувати еластичність шкіри, робити її більш пружною, що успішно використовується в противіковій косметиці і особливо часто в засобах від целюліту.

Також цитрусові знамениті відбілюючим ефектом, вони освітлюють шкіру і роблять менш помітними пігментні плями.

Цитрусові олії відмінно зраджують блиск волоссю, а їх кислоти в шампунях часто використовують для надання йому кондиціонуючих властивостей.

Крім ефекту для шкіри, цитрусові масло відмінно бадьорять, тому цитрусове мило або гель для душу – непогане рішення для раннього ранку.

Разом з масою позитивних ефектів у цитрусової косметики є свої протипоказання. Дуже обережно потрібно використовувати незмивну косметику з цитрусовими (крему, сироватки), так як в літній період вони можуть викликати зайву пігментацію шкіри. З цієї причини незмивною косметики з цитрусовими – мила, гелів для душу, засобів для вмивання особи, набагато більше, ніж кремів. Також цитрусові – активні алергени. Якщо у Вас алергія на апельсини або мандарини, від косметики з їх маслами краще відмовитися. Проте для людей у ​​яких немає алергії на цитрусові, вони абсолютно безпечні.

115.00 грн.
85.00 грн.
-20%

Мило ручної роботи

Крафтове мило Мохіто

85.00 грн. 68.00 грн.
-20%
85.00 грн. 68.00 грн.
-20%
65.00 грн. 52.00 грн.