Фабрика натхнення – натуральна українська косметика

Ми виготовляємо натуральну косметику і збираємо красиві подарункові набори. Жоден продукт не містить ароматизаторів і барвників, тільки натуральні рослинні олії, пудри, екстракти.

Нас часто запитують

Ви самі виготовляєте ці продукти?

Ми виготовляємо майже всі товари, які можна купити на цьому сайті. У своїй майстерні ми варимо мило, готуємо тверді шампуні, бальзами для губ, гідрофільні масла, а також всі ці праліне і скраби. 

Кожен продукт готується 1-2 рази на місяць, тому наші клієнти отримують завжди свіжу косметику.  

 

Де знаходиться виробництво?

Виробництво знаходиться в смт. Коцюбинське, це поруч з Києвом. 

Де ми купуємо компоненти для косметики в Україні чи закордоном?

У виробництві косметики ми застосовуємо в більшості випадків компоненти іноземного походження. Це пов’язано з тим щоб багато рослин з яких отримують ці компоненти не ростуть в нашому кліматі. В Україні немає виробництва кокосового масел, оливкового, мигдального, масла ши, какао і багатьох інших, які є основними компонентами нашої косметики. 

Основні виробники компонентів:

  • Henri Lamoote Oils GMBH (Німеччина) – більшість косметичних та ефірних олій
  • Floressence (Франція) – окремі ефірні олії
  • Cargill inc (США) – кокосова і какао олії

Рослинні пудри і сухі екстракти б більшості випадків ми купуємо в українських виробників. 

Чи є у нас сертифікати на косметику?

Вся продукція, яку можна знайти на цьому сайті не підлягає обов’язковій сертифікації, але ми вирішили почати процес сертифікації. На даний момент ми отримали сертифікат на мило ручної роботи. 

Ознайомитися з ним можна за посиланням. 

В мене є магазин, як дізнатися умови співпраці?

Напишіть нам на пошту, вкажіть адресу магазину або сайт інтернет-магазину. Ми надішлемо Вам оптовий прайс на косметику і умови співпраці.

В яких магазинах можна купити нашу косметику?

Натуральну косметику Фабрики натхнення можна купити в мережі магазинів Uamade, що знаходяться в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі.

Також нашу продукцію можна знайти в магазинах Тернополя, Мукачево, Чернівців та ін.

Адреси магазинів можна знайти за посиланням. 

Чим косметика Фабрики натхнення краще косметки інших виробників?

Здається, ми можемо нескінченно називати причини, чому косметика Фабрики натхнення – найкраща з тих, що виготовляються в Україні. Адже:

  • Наша косметика натуральна Тому, якщо для важливий довгостроковий ефект, і важливо в першу чергу здоров’я – це косметика для Вас.
  • У складі косметики немає барвників і ароматизаторів. Ці компоненти додають в косметику, щоб змусити покупця в магазині зробити “правильний” вибір. Але для шкіри вони не несуть ніякої цінності, а навпаки часто саме вони викликають алергії. У нас ніколи не буде мила з ароматом соковитої дині або стиглого яблука, тому що для цього потрібні ароматизатори, зате наш лавандовий Баттер з натуральної ефірним маслом – це не тільки приємний природний запах, але корисні властивості лаванди. 
  • Прозорий склад компонентів. У складі нашої косметики ви ніколи не знайдете загадкових компонентів “ароматична композиція”, “зелений консервант”, “екологічно чистий емульгатор”, тому що за цими назвами може ховатися що завгодно. До того ж в когось може бути алергія на ці компоненти.
  • У нас в складі косметики мало компонентів, але в достатній кількості щоб вони дійсно могли нести користь для шкіри. В інтернеті часто можна зустріти захоплені відгуки про те, що “в цьому шампуні аж 9 цінних масел”, але будь-який технолог пояснить що в шампуні може бути максимум 2% масла. І якщо в складі адже 9 цінних масел, не важко здогадатися який відсоток кожної і чи може вона передати якісь корисні властивості.