Ми робимо все можливе, щоб досвід інтернет-замовлення в магазині натхнення у Вас викликав виключно позитивні емоції.

Доставка і оплата

Ми розуміємо, що ви хочете отримати своє замовлення якнайшвидше. Тому замовлення, які отримані та оплачені до 14.00 в робочі дні будуть відправлені сьогодні.

Обмін і повернення

Парфюмерно-косметичні вироби не підлягають поверненню згідно законодавства. Проте, якщо Ви отримали бракований товар, зв’яжіться з нами якнайшвидше. Ми попросимо повернути товар, та обов’язково повернемо кошти. 

Знижки та акції

В нашому інтернет-магазині завжди можна отримати хорошу знижку в залежності від суми замовлення. Від  1000 грн   – 7%, від   2000 грн – 10% та від   5000 грн – 15%

Як замовити подарунок?

Якщо Вам потрібно замовити товар як подарунок для іншої особи, вкажіть про це в коментарях до замовлення. Будь-ласка, не вказуйте в контактних даних одразу дані того, кому адресується подарунок. Адже ми будемо зв’язуватися за вказаними контактами для уточнення даних по замовленню.

Подарунок для: Ім’я та прізвище одержувача, місто, номер відділення Нової пошти, номер телефону одержувача.

Також, якщо Ви замовляєте продукцію у подарунок варто потурбуватися про оплату доставки. Ви можете попередньо оплатити замовлення разом з доставкою

Магазини-партнери

Крім інтернет-магазину нашу продууцію можна купити в магазинах-партнерах

Відгуки

Для багатьох перед покупкою важливо прочитати відгуки про магазин. Перейдіть за посиланням та дізнайтеся, що думають про нас клієнти.