Повернення товару належної якості

Відповідно до українського законодавства товар належної якості, крім тих,що не підлягають обміну та поверненню, придбаний в нашому інтенет-магазині може бути повернений протягом 14 днів.

Зауважимо, що в нашому асортименті значна частина тих, що е підлягаєть обміну, а саме –  предмети гігієни та парфюмерно-косметичні вироби.  Ознайомитися з повним переліком таких товарів можна за посиланням.

Інші товари, які є в асортименті магазину та відсутні в переліку можна повернути за бажанням клієнта. Обов’язковою умовою повернення товару є збереження цілісності упаковки.

У випадку повернення товарів належної якості, всі витрати, пов’язані з доставкою лежать на покупцеві. Якщо товар був надісланий за наш рахунок, ми повенемо кошти за виключенням суми доставки.

Для того, щоб повернути або обміняти товар зв’яжіться з нами за контактними даними нижче. Ми повідомимо Вам дані отримувача, куди пострібно надіслати товар.  Ми повернемо Вам кошти на банківську картку протягом 5 днів з моменту отримання товару.

Наші контакти:   Тел. 096 404 36 95,   Viber 050 567 54 40,   shop@nathnennia.com.ua    

Повернення товару неналежної якості

Якщо Ви отримали бракований товар, Ви можете його повернути, не залежно від того, чи є він у списку товарів, що не підлягають поверненню. Вартість доставки у випадку, якщо товар неналеної якості оплачує продавець.

Для повернення товару, зв’яжіться з нами зручним способом. Будьте готові надати нам фото продукції, на якому видно, що товар бракований. Ми повернемо Вам кошти на банківську картку протягом 5 днів з моменту отримання товару. Наші контакти:   Тел. 096 404 36 95,   Viber 050 567 54 40,   shop@nathnennia.com.ua