В чому користь та недоліки мочалки з люфи?

губка растительная люффа

Магазин натхнення поповнився симпатичними мочалками з люфи, і ми поспішаємо розповісти про них більше.

Що таке люфа?

Коли подивитися на люфову губку вперше, в багатьох виникає стійка асоціація з морем та морськими створіннями. Але нічого спільного з морськими губками у люфи немає. Люфа – це гість з рослинного світу, і жодним чином не морська істота. Рослина люфа, – це родич огірка зі значно більшими за розміром плодами.  Особливістю плодів люфи є  міцні волокна, які і служать нам мочалкою після після обробки та сушіння плодів.

 

Екологічність мочалки з люфи

Мочалка з люфи – це непогана альтернатива і штучним мочалкам з пластику і одночасно є дешевшою за мочалки з морських губок. Люфова мочалка розкладається звичайним способом тому не наносить шкоди навколишньому середовищу. Зважаючи на помірну ціну та те, що працює вона нічим не гірше звичайної мочалки, однозначно варто обирати люфу.

 

М’який та ретельний пілінг

Зовнішній шар вашої шкіри, епідерміс, покритий відмерлими клітинами шкіри. Частина цих клітин відпадає мама собою, але інші залишаються на місці, надаючи кольору шкіри сіруватого віддінку. Пілінг люфою допомагає цьому природному процесу, використовуючи ніжне тертя, щоб видалити зайві клітини шкіри з поверхні вашої шкіри. Видалення мертвих клітин шкіри не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри, але і забирає місця, де множаться бактерії.

 

Покращення кровообігу

Будь-яке тертя на шкірі збільшує локальний кровотік. Капіляри, крихітні кровоносні судини, найближчі до шкіри, розширюються при масажуванні. Саме тому ми інтенсивно тремо долоні одна до одної, щоб зігрітися.  Люфа має аналогічний ефект. Вона стимулює збільшення притоку крові до ділянок, з які ви скрабуєте. На відміну від сухих абразивних скрабів і пластикових губок, тверді, але еластичні волокна люфи є менш схильні до подряпин шкіри.

 

Ефективність від целюліту – це міф

Люфа в один час була рекламована як засіб, який розбиває  целюлітні відкладення.  Проте тертя будь-якого предмету на поверхні шкіри не може змінити структуру нижніх шарів шкіри. Целюліт, який є жировим відкладенням, що як правило, з’являються на стегнах, не відрізняється від підшкірного жиру в іншому місці на тілі. Як і інші види жиру, ніяка кількість поверхневого тиску не змінить свого обсягу або зовнішнього вигляду, хоча люффа завдяки стимуляції кровообігу може поліпшити стан шкіри над підшкірним жиром.

Догляд за мочалкою з люфи

Люфа допомагають зберегти шкіру у гарній формі, але вони також можуть поховати шкідливих бактерій у їхніх численних крихітних отворах. Як і будь-яка рослинна речовина, люфа також сприйнятлива до розпаду, якщо воно постійно волога, тому її потрібно ретельно просушувати між використанням.

Збільшити термін придатності люфової мочалки може періодичне 1-2 рази в місяць відмочування в дизинфікуючому розчині або просушування в духовці чи мікрохвильовій печі. Проте, якщо став відчутним будь-який неприємний запах від мочалки, її потрібно замінити.

One thought on “В чому користь та недоліки мочалки з люфи?

  1. Margaryta Goldstein says:

    У нас в сім’ї мочалка з люфи, дуже задоволені. Ледве її знайшли, щоб купити. Виявляється, це справжня проблема купити в магазинах натуральну мочалку. Добре, що тепер я натрапила на цей чудовий сайт .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *