Category Archives: Блог

Як правильно користуватися твердим шампунем?

твердый шампунь производитель фото

Мабуть немає засобу, який би так швидко набирав популяності як твердий шампунь.  Адже це зручно, екологічно і враження в переважної більшості тих, хто спробував більш ніж позитивні.

До речі, якщо Ви ще не купили твердий шампунь, це можна зробити в нашому інтернет-магазині. Тим не менше ця стаття стосується і твердих шампунів інших виробників, оскільки вони подібні за складом. І якщо Ви купуєте шампуні в іншому місці, нам приємно бути корисними для Вас.

Але не всі знають, як правильно застосовувати і зберігати твердий шампунь. Тому сьогодні ми все детально розберемо.

В чому різниця між звичайним і твердим шампунем?

І звичайний і твердий шампунь подібні за своїм основним компонентом – це повехнево-активні речовини.  ПАРи допомагають відірвати жир і бруд від поверхні шкіри чи волосся, і роблять їх чистими.

Натуральне мило, содіум лаурил сульфат, кокамідопопилбетаїн, кокоглюкозид і кокосульфат – це все ПАРи, які тим не менше, відрізняються екологічністю, м’якістю дії і не тільки.

В більшості шампунів використовується не один ПАВ, а їх композиція. Один дає гарну піну та добре відмиває, інший має м’яку дію і не подразнює шкіру. 

В рідкому шампуні ПАРи знаходяться вже в розбавленому вигляді, їх там зазвичай не більше 20%, решта 80% – це  вода та різноманітні добавки: олії, екстракти, консерванти.

Тверді шампуні на 80-90% складається з ПАРів, а решта – олії, екстракти. А вода долається вже в процесі миття волосся.

Переваги твердого шампуню в порівнянні з рідким

В порівнянні з рідким, твердий шампунь має цілий ряд переваг.

КОМПАКТНІСТЬ. Твердий шампунь – ідеальне рішення для подорожей. Маленький шматочок не займе багато місця, навіть якщо Ви подорожуєте тільки з ручною поклажею.

ЕКО-УПАКОВКА. Більшість твердих шампунів упаковано в паперовий пакетик чи коробку. Тож для тих, хто піклується про екологію додаткова перевага твердих шампунів – відсутність пластикової тари. Також екологи зазначають, що компактна концентрована косметика при транспортуванні до покупця має менший вуглицевий слід, ніж при перевезенні продукту в стандартній упаковці. Наприклад, 1 банка шампуню – 350 г, один шматок твердого шампуню – 50 г, виходить що для перевезення останнього викличе у сім разів менше викидів в атмосферу.

ВІДСУТНІСТЬ КОНСЕРВАНТІВ. Вагомою перевагою твердих шампунів є те, що останні не потребують консервантів. Кожен продукт в якому є вода псується доволі швидко, і не може бути виготовленим без консерватів.

М’ЯКІ ПАРИ. А щоб тведий шампунь не був надто агресивним для волосся, виробники для його виготовлення застосовують дуже м’які ПАРи.

БІЛЬШЕ ОЛІЙ ТА ЕКСТРАКТІВ. Формула твердого шампуню дозволяє помістити туди більше корисних олій та екстрактів, ніж в рідкий. Щоб рідкий шампунь не “розклався” на частинки, технологи не можуть додати туди значної кількості добавок. Адже вони можуть зробити шампунь неоднорідним за кольором та структурою. А щоб олії в рідкому шампуні не плавали на поверхні води зазвичай використовуються допоміжні речовини,  не завжди натуральні.

До речі, олії в рідкому шампуні роблять його досить “мутним”. Тому якщо на упаковці зазначено 5 олій, а колір в шампуню прозорий, швидше за все їх насправді там менше 0,5% усіх разом взятих.

Твердий шампунь і сухий шампунь

Як ми помітили ці два види шампунів найчастіше плутають. Твердий, як вже стало зрозуміло, це звичайнісінький шампунь тільки дуже концентрований і без води.

А сухий шампунь – це порошок, який дозволяє покращити вигляд волосся і відтермінувати миття. Сухий шампунь не забезпечує повноцінного очищення, але він незамінний, коли немає можливості помити голову, а виглядати потрібно пристойно.  Сухий шампунь наноситься на корені волосся і далі ретельно розчісується.

За складом сухий шампунь – це суміш різних рослинних пудр, крохмалю, тальку, які абсорбують жир з волосся і таким чином надають об’єму волоссю. Ефекту вистачить на кілька годин, оскільки шампунь очищує волосся, а шкіра голови залишається брудною.

Твердий шампунь і шампуневе мило

Ці продукти також нерідко плутають. Досить часто навіть виробники називають шампуневе мило твердим шампунем. Це пов’язано з тим, що буквально ще кілька років тому про існування твердого шампуню мало хто знав, тому шампуневе мило було єдиним варіантом твердого шампуню. Тим не менше ця плутана проводить до немалої кількості негативних коментарів, оскільки це досить різні продукти за дією на волосся.

Склад. Як ми писали раніше твердий шампунь складається з пресованих ПАВів, а шампуневе мило, як і звичайне мило ручної роботи з омилених рослинних олій. Від звичайного мила шампуневе відрізняється спеціально підібраним складом олій – таких, які не залишають нальоту на волоссі та є корисними для шкіри голови. Також в шампуневому милі менший відсоток надлишкових олій, тих що залишаються неомилинеми, щоб волосся не виглядало “жирним” після вмивання.

Який саме продукт перед Вами, Ви легко впізнаєте за складом. Якщо на упаковці в перших рядах ПАВи -Кокосульфат натрію, Кокоіл ізотіонат динатрію, содіум лаурил сульфат (ми не рекомендуємо купувати шампунь з останнім), перед Вами твердий шампунь. Якщо у складі продукту зазначено омилені олії, або бо натрієві солі жирних олій або кокоат натрію, оливат натрію, перед Вами – шампуневе мило.

Вигляд. Шампунь та шампуневе мило відрізняються за виглядом. Шампуневе мило на вигляд нічим не відрізняється від звичайного мила ручної роботи. А твердий шампунь- це пресовані пави, глини, рослинні пудри. Шампунь буде неоднорідними на вигляд, і швидше за все в ньому модна буде розрізнити дрібнесеньку лапшу або горошини з ПАВів.

Твердий шампунь і шампуневе мило

Застосування. Застосування твердого шампуню і шампуневого мила мало чим відрізняється. Але якщо після більшості твердих шампунів можна обійтися без кондиціонеру, то після шампуневого мила краще не експериментувати і скористатися кондиціонером, або принаймні саморобним ополіскувачем з оцету чи лимонної кислоти. 

Ціна. Оскільки компоненти для твердого шампуню коштують дорожче у більшості випадків шампунь навіть при меншому об’ємі коштувати дорожче, ніж шампуневе мило, часто ця різниця більша ніж у 2 рази.

Застосування твердого шампуню

Застосування твердого шампуню насправді дуже просте. У вас є 2 варіанти:

 1. Провести шайбою кілька разів по мокрому волоссю, а потім спінити
 2. Спінити шампунь в долонях і нанести на волосся саму піну.

Перший спосіб трохи простіший, але в ньому важливо не перестаратися. Тверді шампуні висококонцентровані, тому ми пропонуємо таку тактику.  Спочатку проведіть по мокрому волоссю 1 раз та спробуйте спінити. Якщо не виходить тоді проведіть ще раз. І так далі. Таким чином ви визначите необхідну для вашого волосся кількість шампуню.

Необхідна кількість шампуню залежить від густоти волосся та степені його забруднення. Також для довгого волосся краще застосовувати дещо більше шампуню. Після кількох застосувань Ви зрозумієте, скільки разів потрібно провести по волоссю, щоб залишити на ньому потрібну кількість шампуню.

Другий спосіб – більш клопіткий, але бережливіший по відношенні до волосся. В такому способі шампунь потрібно спінити в долонях, а далі нанести на волосся вже саму піну. Спінювати потрібно буде кілька разів, оскільки за першим разом піни буде недостатньо, щоб промити волосся. Зате при такому способі ви навряд чи перестараєтеся з кількістю шампуню.

Другий спосіб ми рекомендуємо для сухого, фарбованого та пошкодженого волосся ,а також якщо Ви плануєте мити голову кожного дня.  Але І не забудьте після миття нанести на руки зволожуючий крем або скористайтесь нашим праліне.

Загалом ми рекомендуємо керуватися правилом – що менше шампуню, то краще. Але разом з тим мити голову двічі. За першим разом змиється бруд, що легко змивається – пил, частина шкірного сала. А за другим разом відбудеться більш глибоке очищення шкіри голови.

Як правильно мити голову?

Як і у випадку з рідким шампунем, твердим важливо мити голову правильно.

 1. Мити потрібно саме голову, а не волосся. Шкіра голови в першу чергу потребує ретельного очищення, але бруд зі шкіри змивається значно важче, ніж з волосся. Волосся досить гладке за своєю структурою, тому бруд з нього змиється, коли ми будемо змивати шампунь зі шкіри голови. Миття самого волосся шампунем може надмірно його пересушувати.
 2. Перед миттям варто розчесати волосся. Так легше буде змити залишки шампуню, а також  його буде легше розчесати вже після самого миття.  Після цього не забудьте сполоснути гребінець, щоб після миття не нанести бруд з гребінця на щойно вимиту голову.
 3. Не варто мити волосся при високих температурах води, оскільки гаряча вода провокує активне виділення шкірного сала, то ж шкіра голови буде швидше забруднюватися. Мити голову в холодній воді також не варто, бо ПАВи з шампуню краще працюють в теплій воді. А от ополіскувати можна в досить холодній воді.
 4. Чудова ідея – ретельно помасажувати шкіру голови під час миття. Масаж шкіри голови стимулює притік крові до цибулин волосся, чим живить та укріплює його.
 5. Не наносити кондиціонер на шкіру голови. Більшість кондиціонерів містять спеціальні катіонні Пави, їхнє завдання згладити волосся, що робить їх блискучим та дозволяє легко розчесати. Проте, якщо кондиціонер потрапляє на шкіру голови, він буде забивати пори та не давати шкірі дихати. При цьому ретельно змити кондиціонер зі шкіри голови може хіба що шампунь.
 6. Не варто тримати волосся під рушником, розчісувати і тим більше сушити феном, одразу після вмивання. Після миття голови промокніть волосся рушником та дайте йому відпочити 15-20 хвилин на свіжому повітрі. Мокре волосся на відміну від сухого значно легше травмується.

Після застосування кондиціонеру для волосся, необхідно дуже ретельно змити його залишки з шиї та спини.Це можна зробити звичайним милом чи гелем для душу. Якщо у Вас часто трапляються на спині різноманітні висипання, причиною цьому може бути погано змитий кондиціонер.

Зберігання твердого шампуню

Твердий шампунь найкраще зберігати в звичайній мильниці в відкритому вигляді.

Інколи так буває в дорозі, що одразу після застосування потрібно збирати речі, і шампунь не встигне просохнути. Якщо потрібно транспортувати шампунь одразу після застосування можна промокнути серветкою, щоб зняти залишки води та упакувати.

Отже, користуватися твердим шампунем досить просто, до того до екологічно і зручно.Якщо після статті у Вас ще залишилися питання, обов’язково задавайте їх у коментарях.

Фабрика натхнення в новинах

А поки ми все ніяк не можемо зібратися та показати нашу майстерню, до нас приїхали журналісти каналу Україна та зробили це за нас.

Зазвичай продукції на полицях трохи більше, але це було буквально кілька днів після 8 Березня.

Косметика в подарунок: що варто дарувати, а що ні

что из косметики можно дарить всем

Косметика – один з найпопулярніших видів подарунків. Адже це з одного боку практично з іншого – красиво. Правильно підібраний косметичний подарунок не буде перекидатися на полицях. А користування косметики – зазвичай приносить ще і позитивні емоції. Бо навіть звичайнісінька масочка для обличчя, подарована дружині, – це не просто продукт, а причина знайти час для догляду за собою, для відпочинку. 

Косметику все частіше обирають у подарунок і не лише для найближчих людей. Набори натуральної косметики останнім часом нерідко купують для колег по роботі і  замовляють  у вигляді корпоративних подарунків.  Але не усю косметику можна дарувати. Тому ми вирішили розібрати, що варто дарувати, а що ні.

 

Можна дарувати усім

Є чимало різновидів косметики, які можна дарувати майже усім – друзям, родичам, колегам по роботі. Сюди можна віднести мило ручної роботи, різноманітні олії, квіткові водички, бальзами для губ. 

Якщо Ви не дуже добре знаєте, які запахи можуть сподобатися, а які ні, обирайте універсальні продукти, які підходять всім – такі як мило, гель для душу, крем для рук. Якщо людині не сподобається запах, вона може віддати подарунок комусь з членів родини. 

Подарункові набори

Подарунковий набір Summervine

485.00 грн.

Подарункові набори

Подарунковий набір So sweet

280.00 грн.
265.00 грн.

Подарункові набори

Подарунковий набір Весняний

235.00 грн.

Подарункові набори

Набір косметики Мигдальний

245.00 грн.

Подарункові набори

Набір косметики Смакота

265.00 грн.

Тільки для найближчих

Такі предмети  крем для обличчя, маски, шампуні, тоніки краще дарувати тільки добре знайомим людям. Така косметика підбирається за типами шкіри і з врахуванням різних індивідуальних особливостей. Якщо Ви тип шкіри не знаєте, краще не намагатися вгадати. Також косметика може не підійти чи не сподобатися, навіть якщо Ви знаєте і тип шкіри та інші особливості. 

До цієї категорії відноситься і декоративна косметика – помади, тіні, рум’яна та інше. 

Але правило не діє, якщо Ви точно знаєте, якій косметиці людина надає перевагу або, якщо Вам натякнули, що хочеться отримати саме косметику для догляду за обличчям. 

 

Маски для обличчя

Маска Мигдальна

35.00 грн.

Маски для обличчя

Маска Лимонна

35.00 грн.
115.00 грн.
115.00 грн.
115.00 грн.
115.00 грн.
115.00 грн.

Тільки по спеціальному замовленню

Є косметика, яка може здатися неприємним натяком. Це якісь засоби для проблемної шкіри, креми для в’янучої шкіри, тональні засоби, шампунь від лупи.  Окремі люди не побачать в цьому жодного натяку і будуть вдячні за справді корисний продукт. Іншим такий подарунок, навіть, якщо цей продукт може бути для них необхідним, може бути дуже неприємним. 

Звичайно, такі правила не діють, якщо Вас попросили подарувати саме один з цих засобів. Бо, якщо мама попросила підібрати їй якийсь противіковий крем, то таким подарунком Ви проявите турботу і любов. 

Доречі, косметику для мам і бабусь дарувати потрібно і якомога частіше, адже вони завжди економлять на собі. 

5 лайфхаків для красивого волосся

Здорове та красиве волосся – тема складна і довга, але простими малими кроками, можна покращити ситуацію. Адже в догляді за волоссям (хоча обличчя також не виключення) діє просте правило – головне системність. Прості і дуже часто безкоштовні речі для догляду щодня значно вагоміші ніж суперпроцедура з догляду в найкращому салоні, але раз в рік.

Лайфхак 1: Шарпайте волосся

Тягання волосся асоціюється чи то з шкільними залицяннями чи то з істеричними жіночими розправами, але це також і дієва косметична процедура. Вся справа в тому, що витягування волосся – ефективний спосіб масажу шкіри голови. Коли ми тягнемо волосину, це збільшує порцію крові, яка прибуває до волосяної цибулини. Волосся отримує більше живлення, росте здоровішим, а головне – швидше.

Як правильно смикати? Звісно не надто сильно. Візьміться за невеликий пучок волосся і потягніть його кілька разів, потім перемістіться до іншого пучка. І так неспішно посмикайте все волосся. Процедуру можна повторювати хоч щодня.

Лайфхак 2. Нанесіть масло на кінчики волосся перед миттям

Масляні маски чудово працюють для волосся, але не всі люблять ходити з жирною головою кілька годин. Наш рецепт – для лінивих. Маску не замінить, але користь для волосся від нього точно буде.

Як відомо саме під час миття наше волосся отримує значну кількість травм. Щоб захистити кінчики волосся під час миття, нанесіть невелику кількість масла на сухе волосся перед миттям. Мабуть найкраще підійде в цьому плані кокосове, але можете спробувати і інші масла.

Після такої процедури волосся після миття буде слухнянішим, з’явиться додатковий блиск, а кінчики будуть виглядати значно доглянутішими.

Лайфхак 3. Обережно з мокрим волоссям

Мокре волосся значно вразливіше ніж сухе. Воно легко ламається, а від тертя стає більше посіченим. Тому після миття голови потрібно злегка промокнути волосся рушником, при цьому в жодному разі не терти і дати йому підсохнути. Розчісувати ще мокре волосся також не варто. А якщо миття голови відбулося ввечері, краще підсушити феном, ніж лягати спати з мокрим волоссям.

До речі, лягати спати з мокрою головою не рекомендується в першу чергу не тому, що це шкідливо для волосся. Волога з волосся перейде в подушку, а вологе середовище – ідеальне для бактерій, які потім можуть створити чимало неприємностей для шкіри обличчя і для здоров’я в цілому.

Лайфхак 4: Шампунь для коренів, бальзам для кінців

При митті волосся важливо правильно застосовувати різні засоби. Основне призначення шампуню – очистити шкіру голови від шкірного жиру, пилу та бруду, які на ній налипають. А для самого волосся достатньо буде частини шампуню, яка потрапить на нього під час змивання. Адже будь-який шампунь буде висушувати кінчики волосся, до того ж зайвий раз терти мокре волосся не варто.

Щодо кондиціонеру, то тут все навпаки – його завдання зробити волосся гладеньким та блискучим. В той же час змити його зі шкіри голови лише водою не завжди вдається. Залишки кондиціонеру на шкірі голови будуть закупорювати пори та заважати шкірі дихати.

Про те як правильно мити голову читайте в дописі “Як правильно користуватися твердим шампунем?”

Лайфхак 5. Мийте гребінець якомога частіше

Усім нам в школі під мікроскопом потрібно було розглядати гребінець, а не всі ці цибулини з томатами. Тоді б ми розуміли, скільки всього там живе. В будь-якому разі перед миттям волосся потрібно помити також і гребінець. Адже шкірне сало і бруд, який на ньому налип переїдуть з гребінця на щойно вимите волосся.

Ми не радимо купувати косметику з цим

Ми часто пишемо, що не застосовуємо у своїй косметиці шкідливих добавок. А тепер вирішили розказати, що саме ми маємо на увазі та чому ми уникаємо їх в косметиці і Вам радимо.Але перед цим кілька порад про те, як читати склад косметики:

 • Склад – це не те, що спереду, а те що на звороті дрібними буквами, частіше на латиниці.
 • Активні компоненти – це неповний склад. Якщо повного складу немає, Вас це має засумнівати.
 • Уникайте косметики в якій не вказуються точний компонет, а їх загальна назва – парфум, консервант, емульгатор. Такі компоненти найчастіше є алергенами і потрібно вказувати повну назву.


Агресивні ПАВи

Найпоширеніші ПАВи з аргесивним впливом на шкіру – це Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate. Найчастіше їх можна зустріти в гелях для душу, шампунях та інших миючих засобах. Вони можуть подразнювати шкіру, здатні руйнувати ліпідний бар’єр. Але їхня шкода для людини може бути як мінімальною, так і досить високою, в залежності від кількості продукту у складі косметичного засобу та тривалості впливу.

Кількість продукту у складі можна приблизно оцінити по його порядку у списку компонентів. Якщо один з перелічних ПАВів на другому або третьому місці (одразу після води), то не варто такий продукт обирати для щоденного догляду.

Не варто панікувати, якщо Ви вимушені скористатися ним одноразово, вони настільки поширені, що і в гостях, і в готелі майже напевне Вам запропонують шампунь з одним з цих ПАВів. Адже за 2 хвилини зруйнувати ліпідний шар неможливо. А от якщо помити посуд протягом години таким засобом, сухість рук гарантована.

Однозначно не варто обирати косметику з одним з вищенаведених компонентів у продуктах тривалого застосування. А вони можуть траплятися у піні для ванни, масках і навіть люксових кремах для обличчя. В кремах ці компоненти застосовують через їх здатність розріджувати шкірний жир, що допомагає корисним компонентам крему проникнути глибоко всередину. Але після такого крему знижуються захисні властивості шкіри, вона вразливою для різноманітних бактерій та чутливою до косметики.

Формальдегіди

Формальдегід в косметиці може застосовуватися як консервант. Після численних досліджень Міжнародне агентство з лікування раку визнало формальдегід ймовірним канцерогеном людини. Вчені стверджують, що найбільшу небезпеку для людини є випари формальдегідів, які ми вдихаємо з забрудненого навколишнього середовища. Проте з таким небезпечним компонентом обережність не буде зайвою.

Важливо знати, що в більшості країн формальдегід дозволений для використання в косметиці в обмеженому дозуванні – не більше – 0,2%. Тим не менше, якщо в продукті формальдегіду менше 0,05%, виробник має право не вказувати його в переліку компонентів. Тому, якщо в списку компонентів продукту, який має містити консервант (консервантів потребує вся косметика, яка має у складі воду – шампуні, креми, гелі для душу), цей консервант відсутній, там може бути наприклад формальдегід.

Найчастіше формальдегід можна знайти серед компонентів лаків для нігтів, шампунях, зубних пастах. Шукайте його за назвою formaldehyde, formalin, formic aldehyde, oxomethane, oxymethylene,
Bronopol

Нафтопродукти

Мінеральна олія та його похідні парафін, вазелін та інші – часті гості в косметичних засобах. Їх застосовують, коли потрібно зекономити на рослинних оліях, хоча більшість спеціальстів стверджують, що повноцінно замінити ними рослинні олії не можна.

Тим не менше технологи полюбляють працювати з нафтопродуктами, бо вони на відміну від масел вони хімічностійкі – не окислюються, не прогоркають, не вступають в реакцію з іншими компонентами. Але шкіри від нафтопродуктів дуже мало користі – вони закупорюють пори, а при тривалому застосуванні можуть викликати серйозні захворювання шкіри.

Зважаємо на це ми радимо запам’ятати ці назви та уникати їх в косметичних засобах – mineral oil, paraffin oil, liquid paraffin, petroleum, paraffinic.

Ароматизатори та барвники

Штучні ароматизатори та барвники – зовсім не обов’язкові компоненти в косметиці. Їх роль виключно маркетингова – зробити продукт таким, щоб його хотілося купити. Також ароматизатори часто застосовують щоб замаскувати хімічний запах косметичного засобу.

Тим не менше саме ароматизатори та барвники часто подразнюють шкіру та викликають алергічні реакції. У складі косметики їх зазвичай позначають якparfume, color.

Читайте також “Що треба знати про ароматизатори та барвники в косметиці? “

Чому виробники використовують ці компоненти в своїй косметиці?

Після прочитаного у багатьох може виникнути резонне запитання, чому всі ці засоби не заборонені і чому виробники продовжують активно застосовувати їх у косметиці.

Щодо заборони, то для того щоб довести шкоду потрібні дослідження – тривалі та дороговартісні. Інколи такі дослідження тривають роками. Так нещодавно заборонили для застосування в косметиці триклозан. Це компонент антибактеріального мила, яке багато років позиціонувалося рекламою просто необхідність для дітей. Вчені довели, що системне застосування антибактеріального мила істотно зменшує захисні можливості шкіри. А з мікробами і звичайне мило справляється не гірше.

Щодо виробників, то вони керуються офіційними документами щодо заборони тих чи інших засобів. Тому вони мають повне право їх застосовувати. До того ж виготовити недорогий косметичний продукт без дешевих ПАРів чи мінеральних масел майже неможливо. Різниця в ціні між якісною рослинною олієї та мінеральною може бути в десяток разів. Це ж стосуються і ПАРів, і консервантів.

Як обрати правильне дитяче мило?

Одні з найпопулярніших наших мил – це дитячі. І одне з найчастіших запитань – як правильно обрати мило для дітей.

У багатьох є чітка асоціація, що дитяче мило є натуральним. Але це не завжди так. На жаль багато дитячого мила, яке можна знайти на полицях магазину не можна назвати натуральним. Ідеальне дитяче мило не повинно містити барвників, віддушок, стабілізаторів, пластифікаторів. Проте ці продукти частіше за все є. Загалом кількість віддушок може буде менша, але назвати це мило 100% натуральним не можна.

Особливості дитячої шкіри

Дитяча шкіра має свої особливості, і щоб обрати правильне дитяче мило потрібно їх розуміти. Перше – це те, що роговий шар дитячої шкіри є досить тоншим за дорослий. Ніжна шкіра малюка поглинає все, що на неї нанести набагато краще. Тому якщо в косметиці є шкідливі домішки – шанс проникнути у шкіру дитини вищі, ніж у дорослого. Тому потрібно ретельно перевіряти склад дитячої косметики.

Також дитяча шкіра майже не виділяє жирів, тому дитяча косметика містить більший відсоток масел, ніж аналогічні засоби для дорослих. По цій же причині дитяча косметика не завжди підходить дорослим.

 

Тверде чи рідке мило?

Це предмет для дискусій і однозначної відповіді немає.  Кожен різновид мила має свої “за” і “проти”. Тому ми наведемо аргументи, а Ви вже самі вирішуйте, яка мило обрати для свого чада. Continue reading

В чому користь та недоліки мочалки з люфи?

губка растительная люффа

Магазин натхнення поповнився симпатичними мочалками з люфи, і ми поспішаємо розповісти про них більше.

Що таке люфа?

Коли подивитися на люфову губку вперше, в багатьох виникає стійка асоціація з морем та морськими створіннями. Але нічого спільного з морськими губками у люфи немає. Люфа – це гість з рослинного світу, і жодним чином не морська істота. Рослина люфа, – це родич огірка зі значно більшими за розміром плодами.  Особливістю плодів люфи є  міцні волокна, які і служать нам мочалкою після після обробки та сушіння плодів.

 

Екологічність мочалки з люфи

Continue reading

Крафтова серія натурального мила

Довгий час ми не змінювали рецептур нашого мила. Але хочеться пробувати щось нове, хочеться експериментувати. Тому час-від-часу ми виготовляли нові різновиди мила, але використовували їх для власних потреб.

Якось ми зрозуміли, що наекспериментували чималу кількість вдалих рецептів. І вирішили випустити ще одну серію мила – крафтову.

Назва “крафтове мило” може здатися трохи нелогічною, бо наше мило без винятків можна назвати крафтовим.

Слово крафтове  в широкому вжитку почали застосовувати для позначення пива, яке виготовляється невеликими пивоварнями. Але зараз це слово почали виготовляти для позначення інших продуктів. З’явився крафтовий шоколад, крафтове морозиво, крафтові бургери та багато іншого.

Continue reading

Що потрібно знати про гідрофільну олію?

Гідрофільні олії як косметичний продукт з’явився зовсім недавно, але дуже швидко набирає популярності. Це пов’язано з популярністю BB- і CC-кремів, які іншими засобами для вмивання не змивають. Але навіть якщо Ви не користуєтеся японськими кремами, гідрофільну олію все ж варто спробувати.

Continue reading

Як правильно зберігати олії?

Рослинна олія – ​​це джерело корисних вітамінів і мінералів.  Тому нам хочеться купити одну олію, а потім ще одну і ще. Хочеться комбінувати різні олії, знайти своє ідеальне поєднання. А ще у нас одна олія для волосся, інша для кутикули, третя під очі.

Хоч рослинні олії і продаються зазвичай в невеликих ємностях, використовувати їх швидко не вийде ніяк. Адже потрібно всього пару крапельок на все обличчя.

Викидати що кілька місяців усі ці баночки зовсім не хочеться, потрібно вчитися правильно зберігати.

Continue reading