Що потрібно знати про гідрофільну олію?

Гідрофільні олії як косметичний продукт з’явився зовсім недавно, але дуже швидко набирає популярності. Це пов’язано з популярністю BB- і CC-кремів, які іншими засобами для вмивання не змивають. Але навіть якщо Ви не користуєтеся японськими кремами, гідрофільну олію все ж варто спробувати.

Як працює гідрофільна олія?

купити натуральну гідрофільну оліюГідрофільна олія – це олія, яка розчиняється водою. Її перевага перед іншими засобами для вмивання в тому, що вона відмінно розчиняє жир за принципом “подібне розчиняється подібним”. У той же час на відміну від інших олій, вона легко змивається з шкіри за допомогою води.

Решту засобів для вмивання вже містять воду, тому не так добре розчиняють жир. До того ж в основному засоби для вмивання також містять ПАРи, і можуть сушити шкіру, особливо суху, в’янучу і чутливу.

 

З чого складається гідрофільна олія?

гідрофільна олія для жирної шкіри фотоЯкщо Ви зацікавилися гідрофільною олією, напевно виникло питання, як же так відбувається, що одна олія розчиняється водою, а інша ні. Весь секрет у емульгаторі. Як відомо звичайні олії не можна розчинити водою. Навіть якщо безперервно збивати міксером протягом доби, через якийсь час олія розтягнеться плівкою на поверхні води.

Але всі ми знаємо, що будь-який крем складається з масляної і водної частини. Як же він так добре тримається? Вся справа в емульгаторі. У кожному кремі – це обов’язковий компонент. Без нього ніяк.

Емульгатор – це спеціальна речовина, які одним кінцем приєднує молекулу олії, а іншим – молекулу води і тримає їх разом.

А гідрофільна олія – це олія і емульгатор, тільки без води. Воду ми додаємо вже потім. І у нас виходить щось на зразок рідкого крему або молочка.

 

Гідрофільна олія з натуральних та ненатуральних компонентів

купити рослинну олію для проблемної шкіриМи вже розібралися з чого складається гідрофільна олія. Але вона може бути як натуральною, так і ненатуральною. Натуральна олія складається з рослинних олій і емульгатора рослинного походження з додаванням натуральних компонентів. Штучна гідрофільна олія зроблено з мінерального масла та інших не зовсім корисних компонентів. У подібного масла більш тривалий термін зберігання, воно не окислюється, практично не розшаровується і добре витримує перепади температур.

 

Чи потрібно купувати тільки натуральну гідрофільну олію?

Як ми написали вище ненатуральна гідрофільна олія більш стабільна, може краще варто купувати його. Тут Ви вирішуйте самі. З одного боку, гідрофільна олія – це продукт, що змивається. Натуральність таких продуктів не критична, адже вони не довго залишаються на шкірі. З іншого боку, потрібно все ж уважно вивчати склад, так як крім мінерального масла продукт може мати в складі ще різноманітні агресивні ПАРи і інші добавки.

 

Як правильно користуватися гідрофільною олією?

натуральна рослинна олія для зняття макіяжуНевелика кількість гідрофільна олія наноситься на шкіру обличчя. Потім масажується протягом декількох хвилин, в цей час гідрофільна олія відмінно розчиняє жир, косметику і бруд. Після цього масло ретельно змивається водою. Якщо на обличчі була велика кількість декоративної косметики, процедуру можна повторити ще раз.

Азіатські дівчата вважають за краще використовувати гідрофільна олія по іншому. Гідрофільні масло вони використовують як перший етап очищення, а потім ще раз вмиваються за допомогою пінки або гелю для вмивання.

Як зберігати гідрофільну олію?

Якщо Ви купили натуральне гідрофільну олію, то виникає питання, як її правильно зберігати. А зберігати її потрібно точно так, як звичайні рослинні олії – в темному сухому місці, подалі від опалювальних приладів. Ще потрібно берегти олію від потрапляння води всередину баночки. Адже гідрофільна олія в більшості випадків не містить консервантів. Вони там не потрібні, так як в олії відсутня вода. А для розвитку бактерій, як і нам з Вами, потрібна вода. Ось і не варто її туди запускати.

7 thoughts on “Що потрібно знати про гідрофільну олію?

 1. Елена says:

  Спасибо за познавательную статью. Но не понятно, почему ее нельзя просто использовать для увлажнения как обычное масло. Оно ведь так же натуральное.

 2. Nathnennia says:

  Елена, обычное масло также не будет увлажнять само по себе. Оно питает и смягчает кожу, а также масло запирает влагу в коже, не дает ей испарятся при сухости воздуха. Но чтобы вода была внутри нужно обязательно масло наносить на влажную кожу, а также желательно чередовать крем и масло.
  По поводу гидрофильного масла. Его обязательно и тщательно нужно смывать в процессе очищения, так как в нем растворятся макияж, и вся та грязь, которую мы насобирали в течении дня.
  Теоретически его можно было бы после очищения использовать масло повторно, как крем, разбавив водой. Но состав гидрофильного масла не сбалансирован для этих целей. В нем содержится большой процент эмульгатора, около 10-20%, так как его задача быстро и качественно очистить лицо.
  В кремах также есть эмульгатор, но его содержание обычно 2-5%. Поэтому мы не советуем использовать гидрофильное масло для увлажнения кожи, так как излишки эмульгатора будут излишней нагрузкой на кожу.

 3. Ольга says:

  Застосовую Вашу гідрофільну олію разом з убтаном і стан шкіри помітно покращився. Менше висипань, колір рівніший, шкіра гладенька.

 4. Margaryta Goldstein says:

  Використовувала гідрофільну олію, гарно розчиняла макіяж. Але останнім часом відмовилась від тональних засобах, тому потреба в ній відпала.

 5. Аня says:

  Мені гідрофільна олія підходить ідеально, вмиваюся нею вранці і ввечері, шкіру не сушить. Після застосування використувую гідролат замість тоніка. Ромашку або зелений чай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *