Чому ми за натуральну косметику?

Суперечки між тими, хто обирає натуральну косметику, а хто ефективну точаться вже не один рік. Часто все зводиться до того, що потрібно обирати золоту середину. І кожен бренд цю середину бачить по-своєму.

Ми обираємо натуральне. Не тому, що це модно і це слід говорити виробникові, в нас є на те своє бачення.

Ви мабуть знаєте про наші принципи, якими ми керуємось при розробці продукту.

  1. Ми відкидаємо усе, що несе користі (наприклад, ароматизатори та барвники)
  2. В усіх наших засобах мала кількість складових
  3. Прозорий склад компонентів без усіх цих “натуральний аромат” та “зелений консервант”
  4. Виважена ціна

Але в цих принципах не зрозуміло одне, чому саме натуральна продукція. І зараз ми все пояснимо.

Ще до відкриття фабрики, коли ми почали ретельно вивчати косметичні компоненти, випадково зауважили одну річ. Інколи компоненти з дозволених стають забороненими. І це не тому, що їх якість погіршується.  Знаєте, що таке триклозан? Це компонент, який робить мило антибактеріальним.  Його заборонили застосовувати в косметиці буквально минулого року.  Дослідження показали, що користі від триклозану значно менше, ніж шкоди. А до цього більше 20 років з телеекранів нас переконували обов’язково мити руки антибактеріальним милом, особливо дітей.

Чому так відбувається? Для того, щоб провести ґрунтовні дослідження якогось компоненту потрібні великі кошти і багато часу. Інколи ці дослідження зробити просто не можливо. Часто на лікарських засобах є повідомлення, що у виробника немає інформації про випадки передозування чи про вплив цього препарату на вагітних.  По зрозумілих причинах такі дослідження не можуть бути проведені.

У випадку з лікарськими засобами цей ризик часто є виправданими.  Але чи варто ризикувати для краси?   Ми вважаємо, що ні.

Ви і так красиві від природи. Для підтримання гарного вигляду цілком достатньо натуральних засобів. Можливо ефект буде на таким вражаючим. Зате тривалішим. А головне, без ризиків для здоров’я.

Тож будьте здоровими. А краса… це значно більше, ніж просто зовнішність.

One thought on “Чому ми за натуральну косметику?

  1. Анна says:

    Я також надаю перевагу домашній косметиці. Мені подобається як вона діє, я заню, що там дійсно найкращі і корисні інгрідієнти. Окрім того, я дуже люблю робити такі цікаві штучки, єкспериментувати та пробувати щось нове.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *