Як ми придумали праліне для душу?

Все частіше ми зустрічаємо надписи “Праліне для душу”  інших виробників і це викликає у нас подвійні почуття. З одного боку злимося, бо “ех, скопіювали, а ми ж стільки часу до цього йшли”. З іншого приємно бути першими, і приємно, що це визнають.

Розповідь більше не про продукт, а про форму і назву, звичайно.

Продукт був відомий давно. Називають його переважно гідрофільна плитка. Це суміш масел та емульсійного воску. Віск допомагає маслам триматися у формі та емульгувати при додаванні води. Завдяки емульгатору, коли наносити гідрофільну плитку на вологу шкіру, вона перетворюється у ніжне молочко, яке одночасно живить, зволожує та пом’якшує шкіру.

Такі продукти переважно є у виробників натуральної косметики. Бо він дуже зручний у застосуванні і до того ж не потребує консервантів. Бо вода, яка сприяє розмноженню бактерій, додається вже перед застосуванням.

набір ароматних скрабів та праліне для душу від фабрики натхення

Чудовий продукт, але не все так ідеально.  У більшості виробників такі штуки продаються у вигляді невеликих плиток, якої вистачає на місяць застосування.  В ідеальних умовах після застосування плитки її потрібно ретельно просушити, після чого покласти в сухе місце для зберігання. Але не все так легко. Масляну плитку не так легко просушити.  І ванна це не таке вже й сухе місце.

Ми збирались виготовляти такі плитки у вигляді круглих шайб. Але,  але все що ми плануємо робити у такій формі з часом стає іншим. Ось тут ми розповідаємо про різні форми нашого мила. Воно також в один час було круглим.

Випробування плитки-шайби показали, що вже на 2-3 раз застосування вона істотно втрачає запах. Бо ефірні олії дуже легко випаровуються. А при намаганні закрити від вивітрювання в упаковку ми зрозуміли, що за 2 тижні така плитка легко псується. Навіть невеликої кількості води на плитці бактеріям вистачає для їхнього чорного діла.

Ми вирішили, що натуральніше і безпечніше буде зробити одноразові плиточки.  Хтось подумав про цукерки. Так і виникла ідея.

Називати ці милі цукерочки гідрофільними плитками якось не хотілося. Ось і назвали ми їх праліне для душу. Потім назва перекочувала до інших майстерень. І що цікаво дехто зараз виготовляє праліне для душу у вигляді зовсім не праліне, а тих же шайб.  Ось що значить – доречна назва.

А чому вони у нас такі маленькі, Ви вже зрозуміли.  І зовсім не тому, що ми хочемо зекономити на компонентах.

Ми знаємо, що багато хто розділяє пралінешку на кілька разів. Тож рекомендуємо розділити її в сухому вигляді. Або постарайтеся використати протягом 1-2 днів повністю.

До речі, гідрофільна плитка яку ми перехрестили у праліне для душу є фактично сестрою гідрофільної олії. Тільки гідрофільна олія складається переважно з рідких олій та рідкого емульгатора, а гідрофільна плитка навпаки з твердих. Їх можна цілком взаємозамінювати.

Ну і про мініскраби. Це ті ж праліне, тільки з скрабуючими компонентами. Тому тут все аналогічно. Але для обличчя ми ці скраби не рекомедуємо. Скрабуючі часточки надто великі для шкіри обличчя.

Купити праліне можна у цьому розділі – До праліне

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *