5 Лайфхаків для красивого волосся

Здорове та красиве волосся – тема складна і довга, але простими малими кроками, можна покращити ситуацію. Адже в догляді за волоссям (хоча обличчя також не виключення) діє просте правило – головне системність. Прості і дуже часто безкоштовні речі для догляду щодня значно вагоміші ніж суперпроцедура з догляду в найкращому салоні, але раз в рік.

Лайфхак 1: Шарпайте волосся

Тягання волосся асоціюється чи то з шкільними залицяннями чи то з істеричними жіночими розправами, але це також і дієва косметична процедура. Вся справа в тому, що витягування волосся – ефективний спосіб масажу шкіри голови. Коли ми тягнемо волосину, це збільшує порцію крові, яка прибуває до волосяної цибулини. Волосся отримує більше живлення, росте здоровішим, а головне – швидше.

Як правильно смикати? Звісно не надто сильно. Візьміться за невеликий пучок волосся і потягніть його кілька разів, потім перемістіться до іншого пучка. І так неспішно посмикайте все волосся. Процедуру можна повторювати хоч щодня.

Лайфхак 2. Нанесіть масло на кінчики волосся перед миттям

Масляні маски чудово працюють для волосся, але не всі люблять ходити з жирною головою кілька годин. Наш рецепт – для лінивих. Маску не замінить, але користь для волосся від нього точно буде.

Як відомо саме під час миття наше волосся отримує значну кількість травм. Щоб захистити кінчики волосся під час миття, нанесіть невелику кількість масла на сухе волосся перед миттям. Мабуть найкраще підійде в цьому плані кокосове, але можете спробувати і інші масла.

Після такої процедури волосся після миття буде слухнянішим, з’явиться додатковий блиск, а кінчики будуть виглядати значно доглянутішими.

Лайфхак 3. Обережно з мокрим волоссям

Мокре волосся значно вразливіше ніж сухе. Воно легко ламається, а від тертя стає більше посіченим. Тому після миття голови потрібно злегка промокнути волосся рушником, при цьому в жодному разі не терти і дати йому підсохнути. Розчісувати ще мокре волосся також не варто. А якщо миття голови відбулося ввечері, краще підсушити феном, ніж лягати спати з мокрим волоссям.

До речі, лягати спати з мокрою головою не рекомендується в першу чергу не тому, що це шкідливо для волосся. Волога з волосся перейде в подушку, а вологе середовище – ідеальне для бактерій, які потім можуть створити чимало неприємностей для шкіри обличчя і для здоров’я в цілому.

Лайфхак 4: Шампунь для коренів, бальзам для кінців

При митті волосся важливо правильно застосовувати різні засоби. Основне призначення шампуню – очистити шкіру голови від шкірного жиру, пилу та бруду, які на ній налипають. А для самого волосся достатньо буде частини шампуню, яка потрапить на нього під час змивання. Адже будь-який шампунь буде висушувати кінчики волосся, до того ж зайвий раз терти мокре волосся не варто.

Щодо кондиціонеру, то тут все навпаки – його завдання зробити волосся гладеньким та блискучим. В той же час змити його зі шкіри голови лише водою не завжди вдається. Залишки кондиціонеру на шкірі голови будуть закупорювати пори та заважати шкірі дихати.

Про те як правильно мити голову читайте в дописі “Як правильно користуватися твердим шампунем?”

Лайфхак 5. Мийте гребінець якомога частіше

Усім нам в школі під мікроскопом потрібно було розглядати гребінець, а не всі ці цибулини з томатами. Тоді б ми розуміли, скільки всього там живе. В будь-якому разі перед миттям волосся потрібно помити також і гребінець. Адже шкірне сало і бруд, який на ньому налип переїдуть з гребінця на щойно вимите волосся.

One thought on “5 Лайфхаків для красивого волосся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.